Sázavafest rozzáří zámecký lesopark, soutěžte o vstupenky!

Už ve čtvrtek 25. července odstartuje v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou 19. ročník jednoho z největších festivalů u nás. Sázavafest nabídne během tří dnů to nejlepší z české hudební scény, chybět nebude i několik zahraničních interpretů.

Po loňském úspěchu letos do Světlé zavítá opět legendární kapela Kryštof v čele s Richardem Krajčem. Nemohou chybět ani populární Tři sestry, Rybičky 48, David Koller, Jelen, Marek Ztracený, Mirai, Škwor, Wohnout, UDG či Marpo & Troublegang. Po vyprodaném lednovém koncertu v O2 aréně se na hlavní stage představí také kapela Divokej Bill. Jako zástupce zahraniční scény lze uvést kapelu mnoha národů, N.O.H.A. V pátek se představí hvězda devadesátých let, kapela Twenty 4 Seven z Nizozemí. Z Maďarska nás navštíví také divoši Firkin, z Německa Wally Warning a zazpívá nám také Adam Leon ze Spojeného Království. Od našich sousedů ze Slovenska přijede slavice Jana Kirschner, I.M.T. Smile a Majk Spirit. Na Muzikus stage se můžete opět těšit na několik vystoupení Na Stojáka, autorské čtení Michala Viewegha i vystoupení mnoha talentovaných zpěváků, zpěvaček a kapel.

Pro milovníky tance je připraven Dance house. Zde se budou o zábavu po celou noc starat ti nejlepší DJs. Ze sedaček diváky zvedne například DJ Andrea Pomeje, DJ Pavel Cejnar, DJ Enrico nebo Tommy Rogers & Peet. Nový obří taneční stan s kapacitou až 1 000 osob byl vyroben speciálně pro Sázavafest na míru. Bude k dispozici po celé 3 noci, pro všechny návštěvníky, kteří se nespokojí s celým dnem plným skvělého programu a skákání s oblíbenými interprety, ale touží se odreagovat a protančit také všechny noci.

Rodinky s dětmi jistě potěší tradiční Family Fun Zóna, která se postará o skvělou zábavu nejen vašich ratolestí. Po loňském úspěchu se zde můžete potkat opět s My Little Pony, vyfotit se s postavami ze Star Wars a dalšími. Letošní novinkou bude aktuální hit od Disney, sochy Avengers. Po celou dobu se o vás postarají naši milí moderátoři, kteří mají připravený bohatý program a spoustu soutěží pro děti.
Našlápnutou energii festivalu přináší už počtvrté generální partner festivalu, společnost EP ENERGY TRADING, prodejce elektřiny a plynu do domácností a firem.

Fanoušci Kulturního magazínu Zoom mohou soutěžit o poslední volné vstupenky. Stačí do středeční půlnoci odpovědět na email zoom@hbin.cz na soutěžní otázku Kde se konal první ročník festivalu Sázavafest?
Nezapomeňte připsat telefon, vylosované výherce budeme kontaktovat ve čtvrtek dopoledne a lístky jim přímo na místě předá náš redaktor.

Přijeďte si po roce opět užít spoustu zábavy v příjemném prostředí. Nenechte si ujít jeden z nejlepší festivalů léta s devadesáti účinkujícími! Veškeré informace naleznete na www.sazavafest.cz.

 

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *