O nás

Počátky kulturního magazínu Zoom sahají do září roku 2007, kdy se v kabelové televizi HBin objevil první díl měsíčníku mapujícího kulturu v Havlíčkově Brodě a okolí. Postupně se začal rozrůstat na celý Kraj Vysočina. Za celou dobu existence vyšlo několik desítek dílů, ve kterých se objevila spousta známých osobností jako například Michal David, Lucie Bílá, Jiří Macháček, Jan Kraus, Igor Timko, Katarina Knechtová, Michal Malátný, Aneta Langerová, Ewa Farna, Jarmila Šuláková, Miro Žbirka, Petr Janda, Dominik Hašek a nechyběly hudební kapely jako třeba Elán, Tři sestry, Rybičky 48, Kabát, Olympic, Chinaski, Vypsaná fiXa, Dukla Vozovna, Arakain, El’Brkas a spousty dalších.

Rok 2013 byl ve znamení změn. Bylo založeno občanské sdružení Kulturní magazín Zoom a také přestaly vycházet pravidelné díly. Tvůrci se začali více soustředit na foto a video reporty z kulturních akcí, které hned druhý den zveřejňují na webu a Facebooku. Chcete nás i na Vaší akci? Neváhejte a pište nebo volejte!

Tvůrčím týmem prošlo od roku 2007 několik reportérů a reportérek. Někteří už s námi v současné době nespolupracují a pokračují ve své skvěle nastartované mediální kariéře!