Čokoládový Festival v KD Ostrov!

ČokoFest se vrací do Havlíčkova Brodu! Od pátku 28. února do neděle 1. března se v Kulturní domě Ostrov uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

Čokoládový Festival 2020 v Havlíčkově Brodě pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Návštěvníkům nabídne tři hlavní sekce:
· Kulinářskou přehlídku, na které, šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty‘
· Prodejní stánky partnerských organizací
· Dětský koutek

Vstupné je 60 Kč (40 Kč pro seniory/ 40 Kč pro studenty). Děti do 6 let mají na akci vstup zdarma. Zájemci mohou rovněž soutěžit o volný vstup na Havlíčkův Brod Čokoládový Festival 2020 na www.cokoladovy-festival.cz.

„Na návštěvníky čeká i kulinářská přehlídka šéfkuchaře Marka Váni, který si speciálně pro Čokoládový festival připravil tematické menu: losos v bílé čokoládě a lékořicí a polévka z červené řepy s malinami a bílou čokoládou. Chybět nebude ani Judith Sweet a Africka kuchyně. Děti si mohou připravit sladké dezerty s Václavem (M. Vonka),“ komentuje program organizátor ČokoFestu Chris Delattre.

Letos pořádáme zajímavou soutěž: při příležitosti Čokoládového Festivalu jsme pro návštěvníka připravili hru o poklad! Osm klíčů k pokladu bude uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budou moci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5 000 Kč!

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 25 stánků: ČokoKebab, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, Jablíčko, Čokoláda Lyra, Čo-Xo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Koruna pralinky, Čokolandia, Judith Sweet Art a mnoho dalších.

Pro děti bude opět připravený stánek s malováním na obličej, nejlepší balonkář v republice Tomáš Okurek a jeho vystoupení, stánek s malováním čokoládou a barevným pískem.

Program je pro návštěvníky připravený v čase:
pátek 28. 2.: 14 – 18 hod.
sobota 29. 2.: 10 – 18 hod.
neděle 1. 3.: 10 – 17 hod.

Pokud chcete ochutnat čokoládové pivo, čokoládový kebab, ovoce s čokoládou a mnoho dalšího, co si doma jen tak nepřipravíte, zapište si termín 28/02.– 1/03.2020 do svých kalendářů.

PÁ 15/11: 14:00 – 18:00 // SO 16/11: 10:00 – 18:00 // NE 17/11: 10:00 – 17:00

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *