Marie Rottrová, Slza, člen Kelly Family nebo Lunetic budou hvězdami festivalu všech generací!

Festival Happy Faces je snad jediným festivalem v ČR, na který můžete současně pozvat mámu, tátu, prarodiče, bráchu i kamarády ze základky. O největší hvězdy hudební scény nebude rozhodně nouze. Druhý ročník tohoto putovního festivalu se uskuteční ve dnech 31. srpna až 1. září v areálu Leteckého muzea v Koněšíně.

Druhý ročník již kultovního festivalu Happy Faces svůj program poprvé rozvrhne do dvou dnů a na dvě pódia. Na své si přijdou posluchači snad všech věkových kategorií. Cílem festivalu je spojovat generace a vytvořit všem na tváři šťastný úsměv – proto Happy Faces.

Teenagery nadchne stále populárnější skupina Slza, mladý a nadějný hudebník Jakub Ondra, jehož kariéra v zahraničí strmě stoupá vzhůru, nebo kapely Jaksi Taksi, Element a The Four Elements.

Na zlaté devadesátky zavzpomínají fanoušci skupiny Lunetic a Kelly Family. Jako zahraniční hvězda se totiž představí zakladatel Kelly Family John Kelly s manželkou Maite Itoiz, prvotřídní španělskou operní pěvkyní. Představí tak úplně poprvé exkluzivní dvouhodinovou premiéru svého nového programu „A Thousand Years“. Happy Faces Festival tak bude jediným festivalem na Vysočině, na kterém se představí zahraniční umělci, pokud nebudeme počítat ty slovenské.

Hlavní hvězda festivalu však pochází z Česka, z Ostravy. Nebude to nikdo jiný než stále krásná a svěží Marie Rottrová, první dáma soulu. Pokud se o mužích říká, že zrají jako víno, Marie Rottrová je velkým příkladem, že se toto rčení vztahuje i na ženy. Její hlas je stále dokonalý a její vizáž by jí mohla závidět kdejaká čtyřicátnice.

Dále na festivalu zahraje například herec a zpěvák Jiří Schmitzer, zasloužilý umělec Jaroslav Hutka, vítězka Hlasu ČeskoSlovenska Lo Hrůzová, oblíbení rodáci z okolí, kapela Bagr nebo vynikající zpěvák Petr Bende s kapelou, který si pomalu, ale jistě buduje slibnou kariéru také v zahraničí.

Hvězdnou sestavu doplní finalista ČeskoSlovenské SuperStar Martin Šafařík s kapelou, který minulý rok absolvoval úspěšné turné pro více než 10 tisíc žáků základních a středních škol. Pravý rockový zážitek připraví kapela Public Relations, která během dvou posledních let předskakovala hvězdám jako Europe, The Sweet, na Happy Faces Festivalu 1 byli předkapelou Paddymu Kelly a v červnu 2018 předskakují legendě Status Quo.

Mimo prvotřídních hudebních zážitků Vás čeká spousta stánků s občerstvením, lokálním pivem, drinky, ledovou
kávou, ale také další zábava v podobě aqua zorbingu nebo fotokoutek Fotocamp.
Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketstream a GoOut a v prodejně Hudební nástroje Mijovič v Třebíči. Přijďte a budete prostě „happy“.

Čtěte více o festivalu Happy Faces!

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *