Čokoládový Festival míří do KD Ostrov Havlíčkův Brod!

Od pátku 9. do neděle 11. března se v KD Ostrov Havlíčkův Brod uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

Čokoládový Festival 2018 v Havlíčkově Brodě pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

První čokoládový veletrh svého druhu se představí na prostranství o rozloze 1.000m2 a návštěvníkům nabídne čtyři hlavní sekce:
· Kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty
· Prodejní stánky partnerských organizací
· Dětský koutek

Vstupné činí 60 Kč (35 Kč pro seniory/ 35 Kč pro studenty). Děti a mládež do 6 let mají na akci vstup zdarma.

Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku šéfkuchaře Marka Váňu, který bude připravovat jídla dle zajímavých receptů: čokoládové pralinky s moučnými červy, dýňovou polévku s bílou čokoládou v suchém ledu nebo vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem. Chybět nebude ani šéfkuchař Jiří Holub z Sirupárny Olomouc bude vařit kuřecí prsa na čokoládovém likéru nebo omáčku mole poblano z čokolády. Firma Tupperware učí děti vyrobit čokoládový donut.

Letos máme větší počet stánků a pořádáme zajímavou soutěž: při příležitosti Čokoládového Festivalu ve Zlíně jsme pro návštěvníka připravili hru o poklad! Osm klíčů k pokladu bylo uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budou moci zakoupit u vstupu za 25 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000 Kč!

Máme také soutěž o skútr Blade 125 : Návštěvníci se musí účastnit jednoho z čokoládových festivalů. Na místě konání instalujeme skútr ozdobený čokoládovými mincemi. Můžete zkusit tipovat, kolik kusů mincí je na skútru. Losování bude probíhat se všemi správnými odpověďmi na konci sezóny a vítěz vyhraje skútr.

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád u stánků společností: Kamila chocolates, Kamelie – Víno z Francie, Mr. Vonka, Šmakujto, Čokoláda XC – XOCO Club, Seneca Café, BonBon, , ČokoKebab, Sirupárna, Dobrá Svačina, Janek Chocolate, Jablíčko, Lyra čokoláda, Tupperware, Atelier Sladkostí, Al Andalous,…

Návštěvníci si budou moci ochutnat vafle, čokoládové víno, čoko-kebab a další.

Čokoládový festival však nabídne i mnoho dalších doprovodných akcí plných překvapení. Bude to zkrátka jedinečné setkání všech milovníků čokolády, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Více na www.cokoladovy-festival.cz.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *