Vypsaná fiXa míří do vyprodané Lucerny!

Vypsaná fiXa uzavře 20. prosince své podzimní turné koncertem ve Velkém sále pražské Lucerny. Kapela zde vystoupí již potřetí ve své kariéře a stejně jako v minulosti – je vyprodáno.

„Hrát v tomto sále je jeden z momentů, na který se těšíme. Má totiž svou neopakovatelnou atmosféru. Dvakrát jsme si to střihli a vždycky to byl úspěšný koncert jak pro nás, tak pro fanoušky. Tak jsme si řekli do třetice všeho dobrého. A vyšlo to, je vyprodáno. Tak teď ještě, abychom to odehráli se ctí a všichni byli spokojeni,“ říká frontman Márdi.

Koncert je vyvrcholením letošního turné věnované novému albu Tady to někde je, které vyšlo letos na jaře. Příznivci se mohou těšit na vyprávění ze zákulisí vzniku desky nazvané Čtení na dobrý koncert, speciální vizuální efekty na pódiu a hosty. Vypsaná fiXa přehraje celé novinkové album a druhá půle bude pak patřit osvědčeným hitům.

Minulý týden kapela zveřejnila nový v pořadí čtvrtý videoklip k písni Klid a mír a ticho ze zmiňovaného alba Tady to někde je.

Ještě před pražským koncertem je možné FiXu vidět 15. 12. v Jablonci nad Nisou v klubu Na Rampě a 16. 12. v Jindřichově Hradci v KC Jitka.

 

Více informací naleznete na www.vypsanafixa.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *