Portless křtí desku Back, představí i nový song!

Rocková formace Portless, vzniklá ze členů bývalé sestavy Support Lesbiens, vydala na konci března nové album Back. Na desce se Portless nepředstavují “pouze“ v klasické čtveřici ve složení Kryštof Michal, René Rypar, Jan Daliba a Zbyněk Taušer, ale přizvali i hostujícícho rapera Henryho D, se kterým odjeli všechny letošní koncerty. Nyní chystá kapela hned tři křty!

„Na křest se těšíme moc. Je to pro nás vrchol letošní sezóny. Připravujeme se na něj už dva měsíce,“ prozrazuje na úvod René Rypar. „Budeme mít spoustu hostů, zazní i zbrusu nový song, který bude mít navíc v pražské Akropoli svou premiéru. Myslím si, že se mají fanoušci opravdu na co těšit!“ dodává.

Formace se v rámci nové desky částečně vrací ke kořenům hardcorové scény z dob devadesátek, obohaceni jsou ale moderním zvukem, o čemž informoval Kryštof Michal. Již zmiňovaná placka vznikala v nahrávacím studiu Svárov. O mix a mastering se postaral zvukový inženýr Jaro Lukáč. Produkce se ujal kytarista René Rypar.

Křest desky proběhne hned třikrát. Hlavní křest proběhne 3. října v pražské Akropoli za doprovodu několika hostů. Další křty proběhnou pak 2. listopadu v brněnském Metru a 25. listopadu v novojičínském klubu Drago..

Lístky je možné zakoupit v sítích TicketArt, TicketPro, GoOut, TicketStream a SMSTicket. Více na www.portless.band

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *