Patnáctiny Dymytry přinesou několik překvapení!

Není tomu pořádně ani rok, co vydala pražská pětice Dymytry v čele s Jan “Protheus“ Macků desku A-G-R-O-N-A-U-T, která sklidila značný úspěch. Nyní se kapela nechystá do nahrávacího studia, ale do Malé sportovní haly (ex. Incheba Expoarena) v pražských Holešovicích, kde oslaví svých patnáct let existence. ,,Bude to hezký završení těch patnácti let, který si kapela opravdu vybojovala – navíc to bude v opravdu krásným prostoru, a tak doufáme, že přijdou i nějaký lidi (smích),“ prozrazuje na úvod kapelník Jiří “Dymo“ Urban.

Právě v rámci výročního koncertu, který se zde odehraje 23. 03. 2018, zazní nejen nejnovější tracky z již zmiňované desky A-G-R-O-N-A-U-T a nejnovějšího EP „Sedmero Krkavců“, ale celkový průřez celou dosavadní tvorbou. ,,Určitě chystáme průřez tvorbou a bude i něco nového – kromě toho, že se během podzimu chystáme na reedici desky ,,Neser!“, taky plánujeme přehrání desky Psy-Core a singlu. Mají je fakt rádi jak naši fans, tak i my – opravdu si zaslouží novej zvuk. Naší Dymytry rodinu nemine ani speciální výroční edice merchandisingu, našim fanouškům tak může Ježíšek přinést vůbec celej balíček; něco z merche, již zmiňované double CD a třeba i novej singl pěkně pokupě s lístkem pod stromeček (smích),“ dodává Dymo.

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketstream anebo přes novou mobilní aplikaci Dymytry, kde si lze lupeny v sekci ,,Koncerty“ zakoupit jedním kliknutím myši. Kromě toho zde mohou návštěvníci koncertu zvolit i playlist. Třešničkou na dortu jsou informace o jednotlivých členech kapely, přehled koncertů napříč republikou až půl roku dopředu, videa, texty anebo soutěže. Dymytry též jako jedna z mála kapel provozují nově i livestreaming, který je možné sledovat právě v již zmiňované aplikaci.

To všechno a ještě mnohem víc chystají Dymytry v rámci svého výročního koncertu, ze kterého navíc vznikne i tzv. živák. Bude to zkrátka takový nářřřřez, na jaký jsme od této formace zvyklí.

Více na www.dymytry.cz

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *