Dvacátý ročník festivalu STOCK DOBROHOSTOV klepe na dveře!

V polovině srpna se na letním parketu v Dobrohostově u Havlíčkova Brodu uskuteční jubilejní dvacátý ročník festivalu STOCK DOBROHOSTOV. Letos nabídne třídenní program!

V polovině srpna se na letním parketu v Dobrohostově u Havlíčkova Brodu uskuteční jubilejní dvacátý ročník festivalu STOCK DOBROHOSTOV. Letos nabídne třídenní program!

„Festival v Dobrohostově od svého založení poskytuje prostor především kapelám z Havlíčkobrodska a je tradiční letní příležitostí k tanci a dobré zábavě. Při mimořádné příležitosti jubilejního ročníku byl letos program festivalu rozšířen o další den. V pátek 14. srpna ve tříhodinovém programu vystoupí legendární pop rocková kapela ARGEMA. V téměř jedenáctihodinovém sobotním programu se pak také letos představí sedm kapel,“ popisuje za organizátory Petr Kletečka.

Páteční program:
21:00 ARGEMA (Uherské Hradiště)
0:30 NEW TITAN (Chotěboř) 

Sobotní program:
17.00 GRADACE (Mělník)
18.30 TANDEM (Dolní Krupá)
20.00 FORTUNA (Havlíčkův Brod)
21.30 E.M.I.L. (Havlíčkův Brod)
23.00 EXIT (Žďár nad Sázavou)
0.30 OZZY OSBOURNE CZECH REVIVAL (Havlíčkův Brod)
2.00 SRAZ SVĚTELSKÝCH MÁNIČEK (Světlá nad Sázavou)

V neděli 16. srpna se pak na letním parketu v Dobrohostově u Havlíčkova Brodu uskuteční sedmý ročník FESTIVALU DECHOVÝCH HUDEB DOBROHOSTOV. V šestihodinovém programu se představí čtyři velké dechové hudby. Ozdobou festivalu bude vystoupení vítěze historicky prvního ročníku soutěže Zlatá křídlovka – dechové hudby BUDVARKA z Českých Budějovic. Festival již tradičně zakončí oblíbená humpolecká VYSOČINKA. Pro návštěvníky festivalu je zajištěn autobusový svoz z Havlíčkova Brodu (v ceně vstupenky) – odjezd ve 13:00 hodin z náměstí od České spořitelny, návrat po skončení programu.

Program:
14.00 VYSOČANKA (Brtnice)
15.30 REBELKA (Havlíčkův Brod)
17.00 BUDVARKA (České Budějovice)
18.40 VYSOČINKA (Humpolec)

Informace o předprodejních místech a vizitky kapel najdete na www.stockfest.cz/program.

 

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *