ARAKAIN DYMYTRY TOUR míří do Havlíčkova Brodu!

Podzimní ARAKAIN DYMYTRY TOUR vypukne už za několik dní! Obě kapely tak v těchto dnech finišují s přípravami na turné, v rámci kterého přijedou 27. října i do KD Ostrov Havlíčkův Brod!

Podzimní ARAKAIN DYMYTRY TOUR vypukne už za několik dní! Obě kapely tak v těchto dnech finišují s přípravami na turné, v rámci kterého přijedou 27. října i do KD Ostrov Havlíčkův Brod!

Aktuálně pracují na nové společné skladbě. Turné bude opět plné překvapení, chybět nebude ani bubenická show a další zajímavosti, které by si žádný příznivec tvrdé muziky neměl nechat ujít! Arakain a Dymytry zavítají v rámci podzimního tour na 21 míst.

Koncerty opět proběhnou ve velkolepém stylu a fanoušci si mohou už teď být jistí, že se rozhodně nebudou nudit. Obě kapely opět připraví zbrusu novou společnou píseň, která se právě v těchto dnech dokončuje. Každý koncert zakončí blok, kdy na pódiu vystoupí současně všech deset muzikantů, tak jako tomu bylo na jaře. Právě pro tuto část koncertu vznikla úplně nová společná skladba.

Podzimní pokračování ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2014 je tak skvělá příležitost pro všechny, kteří neměli šanci zavítat na jeho jarní část. Nudit se však nebudou ani návštěvníci jarního turné! Připravena je zbrusu nová bubenická show, nová překvapení a společná skladba a opět přijdou na řadu, jak léty osvědčené hity, tak i novinky z aktuálních CD Adrenalinum od Arakainu a Homodlak od Dymytry.

O rozjezd každého z koncertů turné se postará dnes již ostřílená ostravská parta ABSOLUT DEAFERS se svým aktuálním albem Zrození. Vstupenky na ARAKAIN DYMYTRY TOUR je možné zakoupit v Arakain e-shopu nebo v předprodejních sítích Ticket-Art a Ticketportal. 

Více o koncertu v KD Ostrov v Havlíčkově Brodě najdete ZDE!

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *