Zoom je partnerem platformy pro komunitní financování Vision Partners!

Kulturní magazín Zoom se stal hrdým mediálním partnerem platformy pro komunitní financování Vision Partners! Pokud se chcete dozvědět více, pozorně si přečtěte tento článek!

Kulturní magazín Zoom se stal hrdým mediálním partnerem platformy pro komunitní financování Vision Partners! Pokud se chcete dozvědět více, pozorně si přečtěte tento článek!

Máte nějaký nápad? Hledáte podporu pro projekt, který například inovativním způsobem pomůže zpříjemnit a zkvalitnit život ve Vašem okolí nebo projekty, které skutečně podpoří kulturní aktivity ve Vašem městě? Proměnit sny ve skutečnost může být lehčí, než se zdá! V našem projektu Vision Partners se kreativním lidem naskýtá jedinečná možnost zviditelnění svých nápadů a netradičních vizí, které mohou být následně rychle realizovány.

Určitě jste někdy řešili, co s nápadem, který je natolik dobrý, že by bylo už konečně načase, aby spatřil světlo světa. Jenže má to jediný háček – idea sama o sobě je neuskutečnitelná, v hlavě je bezcenná. Pokud chcete se svou vizí uspět, musíte jej realizovat, není jiné cesty. A my Vám k tomu pomůžeme!

V anglosaských zemích se na začátku nového tisíciletí s nástupem sociálních sítí objevily nové možnosti, platformy pro financování nových zajímavých projektů a jejich medializací. Díky moderním technologiím mohly vzniknout nástroje, které doslova na jeden klik umožní investovat vybrané iniciativě tolik, kolik lidé chtějí a dokážou nabídnout. A nyní je vhodná chvíle se představit – jsme nová crowdfundingová platforma VIP (Vision, Investment, Partnership) v České republice, jejímž mottem je: Investicím dáváme tvář. Naleznete nás na webových stránkách www.visionpartners.cz.

Dalo by se říci, že crowdfunding se v České republice teprve rozkoukává v porovnání s USA či západní Evropou. U nás se vybralo doposud na projekty jen pár miliónů korun, zatímco v západní Evropě a USA se vybere pár miliónů jen na jeden projekt. Zájem o tento způsob financování však u nás stoupá. V naší zemi se crowdfunding uchytil z jednoho prostého důvodu – banky, investoři nebo vydavatelé nemají důvěru v nové kreativní duše. Pak se ale nabízí otázka, kde mají takoví lidé získat peníze na své kulturní projekty?

Tady mohou pomoci jen lidé, které jejich projekt nadchnul, ať už jde o fanoušky či známé, kteří jim věří a chtějí podpořit jejich sny! Kde a s čím mám ale nejprve začít? Je to opravdu snadné – nemusíte pro svůj nápad okamžitě vytvářet vlastní webové stránky, ale stačí, když pouze napíšete, o co se jedná a vyvěsíte to na našem portále. Pro zefektivnění doporučujeme vytvoření ukázkového videa či obrázku, abychom měli lepší představu o Vašem snu. Velmi podstatnou roli zde mají také sociální sítě a jejich prostředí, za pomocí kterého můžete o projektu oslovit různé lidi, které znáte. A jestli se jim Váš projekt bude líbit, budou to šířit dál, což znamená, že máte větší šance získat dostatek financí.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *