Freš fest láká na druhý ročník!

Už v sobotu 23. srpna se v Chotěboři uskuteční 2. ročník kulturně-společenské akce – Freš fest 2014. Chybět nebude ani Kulturní magazín Zoom, se kterým můžete soutěžit o vstupenky ZDARMA!

Už v sobotu 23. srpna se v Chotěboři uskuteční 2. ročník kulturně-společenské akce – Freš fest 2014. Chybět nebude ani Kulturní magazín Zoom, se kterým můžete soutěžit o vstupenky ZDARMA!

Akce, kterou pořádá Pivovar Chotěboř, ve své podstatě navazuje na tradici pivovarských odpolední pořádaných pivovarem od roku 2009. Loňský Freš fest zaznamenal velice příznivé ohlasy jak od návštěvníků, tak i od účinkujících, proto se i letos uskuteční v krásném přírodním prostředí zámeckého parku a s ještě větším důrazem na kvalitní program.

V rámci hlavního programu letoss na Freš festu vystoupí přední čeští interpreti jako například BLUE EFFEKT, JIŘÍ SCHMITZER, KAŠPÁREK NA VALNÍKU, FAST FOOD ORCHESTRA, UŽ JSME DOMA, VOLANT a další. Prostor ale dostanou i interpreti regionální jako CZECH FROGS nebo NAŠROT. „V rámci doprovodného programu bude návštěvníky bavit spousta různorodých atrakcí. Představí se místní neziskové organizace jako například Fokus Vysočina a sdružení Benediktus. Prostor dostane i lidové umění a řemesla. Trhovci budou předvádět tradiční výrobu zboží a uměleckých předmětů. Pro děti bude vyčleněna část plochy zahrady, kde bude zábavný park, v něm, skákací hrad, možnost projížky na koni, aquazorbing, šachy, skauti, malování na obličej, nově bude připravena škola vaření pro děti, zumba pro děti a připravujeme školu bubnování na africké bubny. Nezapomene ani na vzdělávání v rámci různých workshopů,“ říká za organizátory Petr Štěpánek.

„Akci podpořilo i vedení města Chotěboř, pod jehož záštitou se letošní ročník koná. Freš fest je jednou z největších hudebně zábavných akcí na Chotěbořsku s řadou mimohudebních kulturních a sociálně prospěšných doprovodných aktivit zaměřenou na všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi. Neméně důležitým cílem je propagace regionálních produktů, kulturních spolků, místních firem a města Chotěboř. Snahou je do akce zapojit co nejvíce subjektů, jak chotěbořských firem, tak neziskového sektoru a zajistit jejich důstojnou prezentaci,“ doplňuje Štěpánek.

Za vstupenku v předprodeji zaplatíte 99 Kč, na místě vás pak vyjde na 150 Kč. Děti do 150 cm mají vstup zdarma.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *