Lístky na megakoncert Michala Davida mizí před očima

Necelé tři týdny zbývají do Megakoncertu Michala Davida, který se uskuteční v sobotu 14. června v amfiteátru v Lipnici nad Sázavou.

Necelé tři týdny zbývají do Megakoncertu Michala Davida, který se uskuteční v sobotu 14. června v amfiteátru v Lipnici nad Sázavou.

O lístky je podle pořadatelů nevídaný zájem. „Zbývá posledních několik stovek lístků, zdá se, že bude areál zcela vyprodaný,“ říká Václav Duben, jeden z organizátorů akce. V brzké době bude předprodej ukončen, lidé tak mají poslední možnost na zakoupení vstupenek za zvýhodněnou cenu 350 Kč.

Michal David vystoupí v rodišti spisovatele Jaroslava Haška vůbec poprvé. „Už teď se těším, jak to spolu se zaplněným amfiteátrem rozjedeme,“ vzkazuje návštěvníkům král diskoték.

Brány areálu se otevřou v sobotu 14. června v 18 hodin, o hodinu později začne samotný program. Ten odstartuje diskotéka 80-90 let v podání DJ´s Martina Hájka, který s Michalem Davidem uvádí pořad DISCOPŘÍBĚH na rádiu KISS. Následovat bude dvouhodinové vystoupení Michala Davida a po skončení bude pokračovat diskotéka  80-90 let opět v podání DJ´s Martina Hájka.

„Zavzpomínáme i na legendární céčka, bude možnost si je zakoupit na místě. Ukončení programu plánujeme okolo půlnoci,“ uzavírá Duben.

Více informací najdete na www.michaldavidnalipnici.cz.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *