Basinfirefest opět přináší novinky ze zahraniční scény!

V červnu se ve Spáleném Poříčí uskuteční už 12. ročník festivalu Basinfirefest. Letos se můžete těšit na 4 dny, 2 scény a 80 kapel! Kulturní magazín Zoom vám přináší bližší informace.

V červnu se ve Spáleném Poříčí uskuteční už 12. ročník festivalu Basinfirefest. Letos se můžete těšit na 4 dny, 2 scény a 80 kapel! Kulturní magazín Zoom vám přináší bližší informace.

Dnešní první zastávka bude hned v sousedním Německu s kapelou MASTERPLAN. Bicí soustavě této power metalové bandy nevévodí nikdo jiný než brněnský rodák Martin Marthus Škaroupka, jenž s MASTERPLAN nahrál jejich poslední desku Novum Initium.

Další v pořadí jsou rockeři JADED HEART. Kapela připravuje pro rok 2014 vydání nového alba. Pokud Vás zajímá nejnovější tvorba této německé skupiny, nepropásněte jejich letní vystoupení! Třetí novinkou je kalifornská pětice VICIOUS RUMORS. Kapela právě prochází jedním z nejplodnějších období, zahrála si po boku opravdových velikánů po celém světě. Na letní turné je přichystán speciální program s výhledy do minulosti skupiny i představení nejnovější práce.

Posledním zahraničním hostem jsou australští mladíci MYSTERY. A pro ty z Vás, na které se nedostalo na webu je ZDARMA ke stažení DVD live BFF 2012 10let! Link najdete na www.basinfirefest.cz

Na závěr ještě jedna nemilá informace: TAROT ruší veškerá svá letní vystoupení a na Basinfirefest 2014 tedy nedorazí. „Bohužel vzhledem k povinnostem Marca spojenými s nahráváním nového Nightwish alba, se ruší všechna letní vystoupení.“

Už tradiční večírek pro nedočkavé proběhne letos ve zbrusu novém hávu pod názvem FRESH BLOOD. Vystoupí: AIVN`S NAKED TRIO, X-LEFT TO DIE, DOLLS IN THE FACTORY a na závěr vystoupí mistr porno folku ZÁVIŠ. Akce vypukne 26. června od 20:00, vstup je samozřejmě jako každy rok ZDARMA!

Další informace sledujte na www.basinfirefest.cz a na Facebooku.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *