Každý teď může ovlivnit line-up velkých českých festivalů!

Český YouTube Fest je ve finále a o vítězi, který vystoupí na velkých českých festivalech a na maďarském Szigetu už rozhodují jen hlasy fanoušků. Kdo letos usedne na pomyslný trůn pro kapelu s nejlepším videoklipem?

Český YouTube Fest je ve finále a o vítězi, který vystoupí na velkých českých festivalech a na maďarském Szigetu už rozhodují jen hlasy fanoušků. Kdo letos usedne na pomyslný trůn pro kapelu s nejlepším videoklipem?Hlasování v soutěži Český YouTube Fest je v plném proudu a žádná z kapel to ještě rozhodně nemá jasné. Každý hlas, ať už kladný nebo záporný, stále hraje velkou roli. Hlasovat mohou všichni a každý má v rukou tu moc, ovlivnit line-up velkých českých festivalů.

Až do konce hlasování je možné dát každý den pro všechny klipy palec nahoru nebo dolů. Není nutné se kvůli tomu registrovat ani na YouTube ani nikde jinde. Stačí si otevřít stránku s hlasováním ZDE a začít hodnotit.

Do soutěže se i díky velké snaze hudebního serveru Bandzone.cz a dalších partnerů projektu přihlásilo přes 900 kapel. Z tohoto obrovského množství pak odborná porota vybrala celkem 15 videoklipů, pro které nyní hlasují už samotní fanoušci.

V porotě, po boku členů kapely Lucie, zasedli známý hudebník a producent Boris Carloff, vítěz minulého ročníku soutěže kapela Bek Ofis a zástupci iREPORT.CZ, OSA a Bandzone.cz. „I přesto, že se snažím, aby mi na české scéně nic neuniklo, natrefil jsem při výběru na desítky nových skvělých kapel a jejich klipy, které se svou kvalitou dostávají na úroveň zahraniční produkce. Mám z toho obrovskou radost a výběr klipů jsem si užil,“ říká Michal Novák, zakladatel Bandzone.cz.

Všechna finálová videa jsou ke zhlédnutí TADY, kde je pro ně zároveň možné až do 10. 6. hlasovat. Třetí ročník Českého YouTube Festu pořádají Ochranný svaz autorský (OSA) a hudební portál Bandzone.cz ve spolupráci s českým Googlem.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *