RAEGO v oslaví narozeniny jihlavské Ponorky!

Na živé vystoupení zpěváka, rapera a moderátora RAEGO se můžete těšit v pátek 1. února v jihlavském Disco klubu Ponorka.

Na živé vystoupení zpěváka, rapera a moderátora RAEGO se můžete těšit v pátek 1. února v jihlavském Disco klubu Ponorka.

RAEGO je v současnosti populární především díky své hudební tvorbě, kterou jeho fanoušci znají především z celoplošné hudební televize Óčko a také z mnoha rozhlasových stanic jako Evropa 2, Fajn Rádio, Kiss Rádio či mnoha dalších lokálních stanic jako je Free Rádio, Rádio Relax apod. RAEGO zabodoval především s hitem Ty a já, ale také s dalšími songy jako Nahoru, Vodopád nebo Kalhotky.

Před pár týdny RAEGO vydal také nový singl Jediný co mám, který zabodoval mimojiné ve Fajnparádě na Fajn Rádiu. Jeho nejúspěšnější videoklip shlédlo na YouTube více než 5 000 000 unikátních uživatelů. RAEGO se řídí životním mottem Věř, běž a dokážeš!.

Živé vystoupení se uskuteční po půlnoci, bude následovat focení a autogramiáda. Vstup na akci je 90 Kč. Krom samotného živého vystoupení se návštěvníci mohou těšit také na Narozeninovou mega párty Disco Ponorka. Její součástí bude uvítací drink zdarma, půvabné hostesky, spousty soutěží a dárků, pyroefekty či ohňostroj.

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *