Festival Léto lásky v Šiklandu má kompletní program, vlastní hymnu i novou hru!

Už 12. srpna odstartuje v Šiklandu u Zvole nad Pernštejnem první ročník festivalu Pigyáda – Léto lásky. Třídenní rodinný festival, na kterém spolupracuje Evropa 2, nejposlouchanější rádio pro mladé, s multimediálním projektem Pigy má nyní kompletní program i vlastní hymnu!

Už 12. srpna odstartuje v Šiklandu u Zvole nad Pernštejnem první ročník festivalu Pigyáda – Léto lásky. Třídenní rodinný festival, na kterém spolupracuje Evropa 2, nejposlouchanější rádio pro mladé, s multimediálním projektem Pigy má nyní kompletní program i vlastní hymnu!

Písnička s názvem Léto lásky, kterou nazpívali umělci jako Slza, Xindl X, Meky Žbirka, Jelen pod společným názvem Summer All Stars, se stala hymnou festivalu a naživo jí fanoušci Slzy uslyší v Šiklandu v sobotu 13. srpna. Kromě těchto umělců vystoupí také Eddie Stoilow, Ewa Farná, a řada dalších. Nebudou chybět ani tradiční představitelé Pigyády, prasátko Pigy a kouzelník Jirka Hadaš nebo oblíbené dětské dílničky, kouzelnická představení i cvičení pro maminky s dětmi, které povede Hanka Kynychová. Nově vznikla také v aplikaci Gamee hra Léto lásky.

Značky Pigy a Evropa 2 si přichystaly pro své posluchače unikátní festival s názvem Pigyáda – Léto lásky. Zábavný rodinný festival se uskuteční druhý srpnový víkend v Šiklandu na Vysočině a ponese se v duchu hudby, zábavy, barev a programu, který odkazuje na hnutí hippies ze 70. let. Na stagi Evropy 2 budou programem provázet známé moderátorské hvězdy Evropy 2 Zorka Hejdová a Pavel Cejnar, na Pigy stagi se mohou děti těšit na kouzelníka Jirku Hadaše a prasátko Pigy. Mezi téměř 20 vystupujícími budou i tzv. Summer All Stars, kteří u této příležitosti natočili speciální hymnu Léto lásky. Ta má k dnešnímu dni na internetu téměř 2,6 milionu zhlédnutí.

„Chtěli jsme vytvořit festival, který bude unikátní v tom, že kromě klasické hudební stage bude i jedna stage speciálně věnovaná programu pro děti a rodiny s dětmi. Celý program je navíc řešený tak, že pokud rodiče malých dětí budou chtít jít poslouchat kapely, mohou děti v klidu zanechat v dětské části festivalu, kde je budou hlídat zkušené chůvy. Navíc si děti určitě odnesou zážitek z workshopů, kde se budou učit tancovat, kouzlit, bubnovat či zpívat,“ říká Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Lagardere Active ČR. „Věříme, že právě festival Pigyáda – Léto lásky bude bohatý na zážitky pro všechny, protože léto to je láska a prázdniny,“ dodává Chocholoušová se smíchem.

„S velkým nadšením a očekáváním aktivně připravujeme zázemí pro letní festival Léto lásky. Tato akce je pro nás opravdu srdeční záležitostí. Návštěvníci se mohou těšit nejen na skvělé kapely, ale také kompletní zázemí našich služeb, a to vše v jedinečném prostředí areálu Šikland. Těšíme se na Léto lásky a věříme, že budeme těmi nejlepšími hostiteli pro všechny fanoušky festivalu,“ říká Libor Šikl, generální ředitel Šikland a.s.

Vstupenky na festival Léto lásky jsou už nyní v prodeji. Více informací o akci naleznete na webu

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.