Kulturní magazín Zoom

Se Zoomem na CHINASKI do Herálce!

Jediný koncert kapely Chinaski na Vysočině se uskuteční už v sobotu 19. listopadu v Herálci. Kluci chtějí být fanouškům zase na dosah, vnímat jejich ohlasy, maximální nasazení a z posledních sil bojovat o přídavky ve vydýchaném sále.

A to vše právě nabídne klubový speciál, ve kterém muzikanti kolem Michala Malátného zahrají průřez všemi alby, které kapela vydala od roku 1995.

Chinaski mají navíc ke kulturnímu domu v Herálec neobvyklý vztah. Byli totiž prvním známým interpretem, který dal dnes již vyhlášenému koncertnímu místu šanci. Vystoupili zde již v roce 1999 a několikrát se do Herálce s velkým ohlasem vrátili, než se stali stadiónovou kapelou.

Naposledy právě před pěti lety v rámci prvního klubového speciálu. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 190 Kč, na místě bude cena 240 Kč.

Se Zoomem můžete na koncert vyrazit ZADARMO! Odpovězte do čtvrtečních 20.00, kolik členů tvoří CHINASKI a pokud Vás vylosujeme, může být lupen Váš! Odpovědi se jménem zasílejte na mail zoom@hbin.cz.