Kulturní magazín Zoom

Prázdniny v Brodě odstartovala Zoomba párty!

Ve středu 29. června se zrekonstruované Havlíčkovo náměstí v Brodě rozvlnilo v rytmu zumby. Konala se zde totiž unikátní Zoomba párty, kterou připravil kulturní magazín Zoom.

„Slova Zoom a zumba znějí podobně, a proto jsme se rozhodli je dát dohromady. Vznikla z toho tato netradiční akce,“ říká redaktorka kulturního magazínu Zoom Anna Chudobová.

A organizátorům se tah povedl, akce sklidila úspěch a centrum města ve středu vpodvečer zaplnilo několik stovek lidí. „Aktivně se zapojila asi stovka odvážných tanečnic a tanečníků, další více než dvě stovky stály opodál a přihlížely,“ dodává Chudobová. Zárukou kvalitní zumby byly lektorky Monika a Jana z SK Zumba dance HB. Zoomba párty navštívil i starosta města Jan Tecl a taneční párty zpříjemnilo vystoupení dětí ze Zumba klubu při ZŠ Štáflova

Ti nejodvážnější tanečníci si odnesli i hodnotné ceny, které věnovali sponzoři JiPo Jihlavské potraviny, nakladatelství Fragment, Pivovar Chotěboř a online shop Ouha.cz. Reportáž z akce přinese prázdninové vydání kulturního magazínu Zoom, které stejně jako fotogalerii najdete na www.magazinzoom.cz.

Zoomba párty na náměstí odstartovala Havlíčkobrodské kulturní léto. Hned po ní patřilo pódium prvnímu koncertu, na kterém vystoupily skupiny Novoveska a Zakázaný ovoce.