Kulturní magazín Zoom

Törr vydává po pěti letech novou desku a vyráží na turné!

Ačkoliv se zdálo, že aktivita pražské metalové kapely Törr utichla, opak je pravdou. Kapela totiž vydala po pěti letech v pořádí již dvanácté album nesoucí název Black´n´Roll, ke kterému chystají i zimní stejnojmenné turné napříč Českou republikou. Kromě toho Törr letos slaví 40 let své existence na tuzemské metalové scéně.

"Zdravíme všechny metalový fans! Konec roku 2016 nám přinesl v tuzemských vodách řádnou albovou smršť. I my jsme se stali její součástí a rozhodně nečekejte nějaký vánek... jde o pořádnou Törr metalovou bouři! Nějakou dobu to vypadalo, že spíme, ale je tomu právě naopak. CD Black´n´Roll je venku! Je na něm celkem 12 skladeb, tak se těšte na nářez. V současné době finišujeme na přípravách našeho zimního turné, které  ponese název BLACK 'N' ROLL TOUR 2017 Na koncertech tohoto turné zazní několik skladeb z nového CD, ale nezapomeneme ani na starší i ty nejstarší songy, bude to nášup," uvádí Törr na svém webu.

Jak již banda v čele s Otou Herešem (kytara, zpěv) po boku Radka Sladkého (bicí) a Honzou ,,Bartem" Bartošem (baskytara, zpěv) zmínila, deska obsahuje celkem tucet nadupaných tracků, které na "Black´n´Rollu" disponuje celkem zajímavým zvukem. To dokazuje i ukázková skladba Hombre, která již na úvod nešetří skvělými trashovými riffy.

Termíny koncertů:
27. ledna - Karlovy Vary
28. ledna - Kutná Hora
3. února - Ostrava
4. února - Třinec
31. březen - České Budějovice
21. duben - Jindřichův Hradec
22. duben - Domažlice
22. květen - Stará ves u Rýmařova
13. květen - Kuřim
15. květen - Písek